Oferta

Zakup spółek

Nasza firma specjalizuje się w przeprowadzaniu transakcji kupna-sprzedaży spółek kapitałowych. Wyszukujemy nabywców gotowych zakupić Państwa firmę lub sami ją nabywamy. Oferujemy również spółki gotowe do natychmiastowej działalności.

Dotacje na inwestycje

Planujesz nową inwestycję? Masz pomysł na dywersyfikacje działalności, Chcesz przyspieszyć rozwój swojej firmy, a może zdobyć nowe rynki zbytu?

Niezależnie od Twoich motywacji, by przejść od marzeń do ich realizacji potrzebujesz środków finansowych. W zależności od wielkości firmy i lokalizacji projektu możesz otrzymać od 70 do aż 90% dotacji na inwestycje z funduszy P.A.R.P.

Kredyty i pożyczki

Jeśli w wyniku naszej analizy dowiesz się, że na ten moment brak jest możliwości uzyskania dotacji dla Twojego pomysłu, skorzystaj z naszej oferty doradztwa kredytowego i pożyczkowego.

Na rynku, prócz kredytów adresowanych do mikro i makro przedsiębiorstw ,mamy szereg  dostępnych  linii pożyczek i kredytów preferencyjnych z obniżonym oprocentowaniem i możliwością umorzenia części pożyczki po zrealizowaniu inwestycji lub nowego projektu.

Chętnie pomożemy Ci w złożeniu odpowiednich dokumentów do banków Instytucji Unijnych lub funduszu, przygotowaniem prognoz i biznes planów. Pomożemy Ci w negocjacjach oraz dostosujemy Twoją inwestycję do specyfiki danego instrumentu oraz instytucji finansującej.

Pozostałe formy finansowania

Oferujemy również finansowanie o charakterze udziałowym, pożyczki od prywatnych inwestorów, sprzedaż obligacji, przedsięwzięcia PPP, wsparcie od Aniołów Biznesu.